در باره ما

درباره مجموعه حقوقی ما

این مجموعه حقوقی زیر نظر خانم منصوره نودهقان وکیل پایه یک دادگستری اداره می شود و خود را موظف به ارائه مشاوره حقوقی تخصصی و دقیق میداند و تلاش خود را در جهت افزایش آگاهی حقوقی افراد جامعه به کار بسته و هر روز مشاوره و ارائه راه کار قانونی را به متقاضیان پیشنهاد می کند .
اگر به دنبال انتخاب وکیل هستید ، احتمالاً سوالات زیادی دارید. شما نه تنها می خواهید در مورد مسائل حقوقی پرونده خود بدانید ، بلکه می خواهید بدانید که چه کسی قرار است نماینده شما باشد. همچنین می خواهید بدانید که وکیلی که با او صحبت می کنید دقیقاً می داند که در تلاش برای دستیابی به چه چیزی هستید و آنها به موقع به سوالات شما پاسخ می دهند. اولویت ما این است که وقتی با ما تماس می گیرید احساس کنید به سوالات شما پاسخ داده شده است و ما نیازهای شما را درک می کنیم.

مشاوره های حضوری و غیر حضوری بسیاری در این سال ها توسط این مجموعه صورت گرفته است.  به غیر از ارائه مشاوره های متعدد، بخشی از اقدامات وکالت این مجموعه وکالت دعاوی دادگستری در موضوعات عمومی و تخصصی می باشد که تقریباً شامل اکثر موضوعات حقوقی  در حوزه های مختلف و اغلب، در دادسراها و دادگاههای تهران و کرج  می باشد.

چشم انداز ما

ما بر پیگیری شدید پرونده های موکلین و دستیابی به بهترین نتایج ممکن تمرکز می کنیم. ما برای کمک به افراد دیگر و ایجاد روابط طولانی مدت در جوامعی که در آن زندگی و کار می کنیم ، متعهد هستیم. ما اهمیت ارتباطات ، توجه به جزئیات ، اعتماد و درک آنچه که موکل در تلاش برای دستیابی به آن است را درک می کنیم. ما می خواهیم به شما کمک کنیم آنچه را برای شما مهم است بدست آورید. موکلین ما سال به سال همچنان برای نمایندگی قانونی به ما مراجعه می کنند.

ماموریت ما

هدف ما الهام بخش بودن و به دست آوردن راه حل مناسب اختلافات است. حفاظت از حقوق شما اولویت اصلی ما است و ما دانش ، مهارت و رویکرد صحیحی برای انجام آن داریم. با سالها تجربه و سوابق موفق ، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که به بهترین نتیجه برای موکلین خود برسیم.

ارزش های ما

عزم و اراده

هیچ وقت تسلیم نمی شویم. این بدان معناست که می توانیم بپذیریم که  یافتن راه حل ها ، فارغ از چالش ها ، ما را قوی تر و باهوش تر می کند.

عزم و اراده

تفکر بصری

همه ما متفکران بصری هستیم. تفکر استراتژیک ما را وادار می کند تا به جای پیروی از مسیر آشکار ، جایگزین هایی بسازیم و گزینه ها را بسنجیم. متفکران بصری از این که چیزها را متفاوت ببینند نمی ترسند و مشتاق اند راه حل های خلاقانه ای برای حل مشکلات ارائه دهند. ما پیش از بحث ، به نتایج احتمالی و راه حل های ممکن فکر می کنیم.

تفکر بصری

اشتیاق

ما عاشق کاری هستیم که انجام می دهیم . برای موفقیت ، فارغ از این که در تیم چه موقعیتی داریم ، اشتیاق خود را در کار پرورش می دهیم. ما اشتیاق را به عنوان یکی از ارزشهای اصلی خود در نظر می گیریم زیرا دارای قدرت الهام بخشیدن ، تشویق و ایجاد انرژی است.

تعالی

ما برای برتری تلاش می کنیم. هر تصمیمی مهم است و هر اقدامی نتیجه ای دارد. در تمام کارهایی که انجام می دهیم ، با انتخاب های خوب به نتایج برتر می رسیم و تلاش می کنیم فردا بهتر از امروز باشیم. ما اهداف را تعیین می کنیم ، انتظارات را مدیریت می کنیم و سپس تمام تلاش خود را برای فراتر رفتن از آنها انجام می دهیم.

اعتماد به نفس

ما به کاری که انجام می دهیم افتخار می کنیم. ما به توانایی های خود و هم تیمی های خود اطمینان داریم و نمی ترسیم از خودمان حمایت کنیم. ما برای استعدادهای خود ارزش قائل هستیم واین باعث ایجاد اعتماد موکلین می شود – که به نوبه خود اعتماد به نفس ما را افزایش می دهد.

تعاملات

ما ارتباطات خوب را ارزشمند می دانیم. صداقت ، شفافیت و پاسخگویی از ویژگیهای تعاملات ما با موکلین است. ما به سرعت به سوالات و نگرانی های آنها پاسخ می دهیم و نشان می دهیم که آنها برای ما مهم هستند و ما به مسائل آنها اهمیت می دهیم. ما به تعهدات خود عمل می کنیم.

تعهد اخلاقی بالا

ما تعهد اخلاقی بالایی را حفظ می کنیم. این تعهد اخلاقی هست که ما را چه به عنوان یک شرکت و چه به عنوان یک فرد مشخص می کند. این شخصیت هست که هر چیزی را تعریف می کند. ما متعهد به نشان دادن صداقت ، انصاف و پذیرش نسبت به موکلین خود هستیم ، صرف نظر از مشکلاتی که آنها ممکن است با آن روبرو شوند. در همه امور ، ما قابل اعتماد ، مطمئن و محتاط هستیم.

کار گروهی

ما همه با هم هستیم. ما تجربه جمعی خود را به موکل خود ارائه می دهیم و روی یکدیگر سرمایه گذاری می کنیم. هر یک از ما بخشی جدایی ناپذیر از کل هستیم. برای اینکه بتوانیم خدمات بیشتری را به موکل خود ارائه دهیم ، ما تنوع را پذیرفته ایم ، به اختلاف نظرها اهمیت می دهیم و بهترین ها را در یکدیگر نشان می دهیم.

احترام

ما با پرونده ها سروکار نداریم ، ما با افراد سر و کار داریم. ما با موکلین خود با وقار و شفقت رفتار می کنیم. ما گوش می دهیم ، توصیه می کنیم و آرامش می دهیم. قضاوت نمی کنیم

مسئولیت

همه ما پاسخگو هستیم. وقتی نوبت به برآوردن نیازهای موکلین و عملکرد ما می رسد ، همه ما مسئولیت را بر عهده می گیریم.

پیمایش به بالا